Підготовка до C1 ADVANCED (CAE)
в Хмельницькому

Екзамен C1 Advanced підтверджує володіння англійською мовою на рівні C1 (Advanced), згідно з загальноєвропейської системи градацій мовних рівнів (CEFR) та передбачає наявність високого академічного рівня володіння англійською мовою, достатнього для вступу у вищі навчальні заклади в понад 135 країнах світу.

Іспит C1 ADVANCED (CAE)
Даний рівень дає можливість впевненого використання англійської мови в різних ситуаціях, застосовуючи різні мовні ресурси. Рівень передбачає вміння відрізняти офіційний та неофіційний стилі мови, розуміти прихований зміст, розуміти та використовувати складні лінгвістичні конструкції, впевнено висловлювати свою думку та аргументувати її, знати культурні відмінності англомовних країн, відрізняти різні варіанти англійської мови.
Для кого буде корисний C1 ADVANCED (CAE):
Іспит підтверджує здатність ефективно спілкуватися на професійному рівні. Для більшості британських вузів є офіційним підтвердженням володіння англійською мовою при зарахуванні абітурієнтів.
Переваги C1 ADVANCED (CAE):
  • Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
  • Підтвердження вміння спілкуватися англійською мовою на високому академічному рівні;
  • Визнання сертифікату посольствами багатьох країн, у тому числі Великобританії;
  • Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи).

Шкала оцінювання Cambridge

Етапи підготовки

1
A2 Key
Іспит Key (рівень A2) розроблений для підтвердження вміння спілкуватися в простих ситуаціях. Цей іспит підходить тих, хто почав вивчення англійської мови недавно.
2
B1 Preliminary
Іспит Preliminary (рівень B1) розроблений для тих хто опанував основи англійської мови та вже має практичні мовні навички для повсякденного користування.
3
B2 First
Іспит First (рівень B2) створений для підтвердження володіння англійською мовою на рівні, необхідному для впевненого спілкування в англомовному середовищі.
4
C1 Advanced
Іспит Advanced (рівень C1) підтверджує володіння англійською мовою на високому рівні та ідеально підходить для підготовки до вступу до ВНЗ або початку професійної кар'єри.
5
C2 Proficiency
Іспит Proficiency (рівень C2) є останнім в лінійці іспитів і підтверджує, що ви володієте англійською мовою на виключно високому рівні.
Курс підготовки до міжнародних іспитів включає в себе:

Підвищення рівня академічної англійської

Знайомство з форматом іспиту

Тренувальні вправи всіх екзаменаційних частин: читання, письмо, сприйняття мови на слух, говоріння (в залежності від обраного іспиту)

Навчання стратегіям успішної здачі

Пробний іспит в режимі реального часу

Чому варто вибрати саме нас?
Наші переваги
Контактні дані
Контакти
Адреса

вул. Зарічанська 36/3

вул. Панаса Мирного 16/1

Графік роботи
ПН-СБ
10:00 - 20:00
НД- вихідний
Також ви можете спостерігати за нашою активністю в соціальних мережах

    Made on
    Tilda