Підготовка до міжнародних іспитів KET, PET, FCE, CAE, CPE в Хмельницькому

Кількість людей, що проходять курси англійської мови та здають міжнародні іспити збільшується з кожним днем. Для одних це необхідний крок для вступу до ВНЗ за кордоном, іншим міжнародний сертифікат необхідний для кар’єрного зростання, еміграції. Для когось здача міжнародного екзамену – це показник статусу і гордості за свої досягнення.

Шкала оцінювання Cambridge

Етапи підготовки до ЄВІ

1
A2 Key
Іспит Key (рівень A2) розроблений для підтвердження вміння спілкуватися в простих ситуаціях. Цей іспит підходить тих, хто почав вивчення англійської мови недавно.
2
B1 Preliminary
Іспит Preliminary (рівень B1) розроблений для тих хто опанував основи англійської мови та вже має практичні мовні навички для повсякденного користування.
3
B2 First
Іспит First (рівень B2) створений для підтвердження володіння англійською мовою на рівні, необхідному для впевненого спілкування в англомовному середовищі.
4
C1 Advanced
Іспит Advanced (рівень C1) підтверджує володіння англійською мовою на високому рівні та ідеально підходить для підготовки до вступу до ВНЗ або початку професійної кар'єри.
5
C2 Proficiency
Іспит Proficiency (рівень C2) є останнім в лінійці іспитів і підтверджує, що ви володієте англійською мовою на виключно високому рівні.

Курс підготовки до міжнародних іспитів включає в себе:

Підвищення рівня академічної англійської

Знайомство з форматом іспиту

Тренувальні вправи всіх екзаменаційних частин: читання, письмо, сприйняття мови на слух, говоріння (в залежності від обраного іспиту)

Навчання стратегіям успішної здачі

Пробний іспит в режимі реального часу

Часті запитання
 • Питання
  Які умови відпрацювання занять?
  Відповідь
  Групові заняття можуть бути відпрацьовані лише у випадку хвороби або відсутності викладача на занятті за розкладом. Відпрацювання індивідуальних занять проводиться також у випадку хвороби, відсутності викладача або хвороби учня.

 • Питання
  Чи багато домашніх завдань потрібно виконувати?
  Відповідь
  Об'єм домашнього завдання залежить від інтенсивності курсу та поставлених вами цілей та термінів. Не забувайте, що виконання домашнього завдання є запорукою ефективного вивчення мови.
 • Питання
  Яка тривалість занять?
  Відповідь
  Тривалість звичайного ідвивідуального чи групового заняття - 1 година. Якщо ж ви готуєтесь до ЗНО, то тривалість одного заняття 1,5 години (90 хвилин). Заняття з дітками до 6 років триває 45 хвилин.

Чому варто вибрати саме нас?
Наші переваги
Контактні дані
Контакти
+380 (68) 852 40 89 вул. Панаса Мирного 16/1
+380 (97) 676 32 67 вул. Зарічанська 36/3
+38 097 106 59 88

Адреса

вул. Зарічанська 36/3

вул. Панаса Мирного 16/1

Графік роботи
ПН-СБ
10:00 - 20:00
НД- вихідний
Також ви можете спостерігати за нашою активністю в соціальних мережах
Made on
Tilda