Підготовка до B2 First (FCE) в Хмельницькому

Найбільш популярний екзамен в світі!

Екзамен B2 First (FCE) підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (Upper Intermediate), згідно з загальноєвропейської системи градацій мовних рівнів (CEFR).


Іспит B2 First (FCE)

Широко використовується для роботи, навчання та подорожей. Визнається посольствами та консульствами понад 135 країн світу, державними установами, міжнародними компаніями та навчальними закладами як за кордоном, так і в Україні.

Cambridge Assessment English враховує вікові особливості кандидатів, тому існує іспит B2 First for schools, який розрахований на учнів шкіл. Тематика вказаного іспиту відповідає віковим та психологічним особливостям кандидатів шкільного віку. По складності та тривалості не відрізняється від звичайного іспиту.

Згідно постанови Міністерства Освіти та Науки України, випускники загальноосвітніх шкіл (9 та 11 класи), які мають сертифікат В1 Preliminary (PET) та В2 First (FCE), звільняються від Державної підсумкової атестації (ДПА). У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з англійської мови 12 балів.»
Для кого буде корисний B2 First (FCE):
Іспит має широке визнання в сферах торгівлі, виробництва, секретарської роботи, в сфері банківської діяльності, авіакомпаніях, сфері громадського харчування … Багато навчальних закладів у всьому світі, включаючи Україну, визнають Сертифікат рівня В2, як підтвердження знання англійської мови при вступі, в тому числі, на магістратуру.
Іспит В2 First підходить для майбутніх доцентів і професорів.
Переваги B2 First (FCE):​
Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
Підтвердження вміння спілкуватися на рівні вище середнього;
Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи).
Формат іспиту B2 First (FCE):
Міжнародний іспит B2 First складається з 4 частин. Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та практичне володіння мовою, письмо, аудіювання та спілкування.

До уваги батьків:
Якщо ви плануєте продовжувати навчання вашої дитини за кордоном або хочете підтвердити рівень володіння англійською мовою вище середнього, тоді іспит B2 First for Schools — саме для вас.

Шкала оцінювання Cambridge

Етапи підготовки

1
A2 Key
Іспит Key (рівень A2) розроблений для підтвердження вміння спілкуватися в простих ситуаціях. Цей іспит підходить тих, хто почав вивчення англійської мови недавно.
2
B1 Preliminary
Іспит Preliminary (рівень B1) розроблений для тих хто опанував основи англійської мови та вже має практичні мовні навички для повсякденного користування.
3
B2 First
Іспит First (рівень B2) створений для підтвердження володіння англійською мовою на рівні, необхідному для впевненого спілкування в англомовному середовищі.
4
C1 Advanced
Іспит Advanced (рівень C1) підтверджує володіння англійською мовою на високому рівні та ідеально підходить для підготовки до вступу до ВНЗ або початку професійної кар'єри.
5
C2 Proficiency
Іспит Proficiency (рівень C2) є останнім в лінійці іспитів і підтверджує, що ви володієте англійською мовою на виключно високому рівні.
Курс підготовки до міжнародних іспитів включає в себе:

Підвищення рівня академічної англійської

Знайомство з форматом іспиту

Тренувальні вправи всіх екзаменаційних частин: читання, письмо, сприйняття мови на слух, говоріння (в залежності від обраного іспиту)

Навчання стратегіям успішної здачі

Пробний іспит в режимі реального часу

Чому варто вибрати саме нас?
Наші переваги
Контактні дані
Контакти
+380 (68) 852 40 89
вул. Панаса Мирного 16/1
+380 (97) 676 32 67
вул. Зарічанська 36/3
+38 097 106 59 88

Адреса

вул. Зарічанська 36/3

вул. Панаса Мирного 16/1

Графік роботи
ПН-СБ
10:00 - 20:00
НД- вихідний
Також ви можете спостерігати за нашою активністю в соціальних мережах
Made on
Tilda