Новини Укр

Online ресурси для вивчення словацької мови

Хочете володіти словацькою мовою, але не бажаєте витрачати гроші на репетиторів?
Тоді, ловіть підбірку корисних онлайн ресурсів для вивчення словацької мови.
Slovake.eu - сайт, на якому ви знайдете базову лексику та граматику для рівнів А1-В2.
Для вільного використання навчальними ресурсами необхідно зареєструватися. Після цього оберіть потрібний рівень. У кожному рівні є декілька тем для вивчення. Обирайте тему, яка вам подобається та починайте вдосконалювати свою словацьку мову.

Viemeposlovensky. eu - сайт підходить для вивчення та повторення граматики словацької мови. Також ви там можете знайти тексти для усіх рівнів з додатковими вправами.
Якщо ж ви готуєтеся до вступних іспитів, то цей сайт вам також допоможе. Адже там зібрані теми та вправи із основних шкільних предметів, таких як математика, інформатика, біологія, хімія, географія. Вивчати матеріал можна по темах або по класах.
*Звертайте увагу, що у Словаччині початкова школа це 1-9 клас (1.-9. ročník), а середня школа 10-12 (1.- 3. alebo 4. ročník).
Ucimesaslovencinu.sk сайт, створений викладачкою словацької мови. На ньому ви можете знайти безкоштовні відео із вправми для різних рівнів. Окрім відео про словацькі традиції та події, на сайті є окремі відео про цікаві граматичні теми.
Made on
Tilda