Підготовка до C2 PROFICIENCY (CPE) в Хмельницькому

З сертифікатом С2 Proficiency ви демонструєте, що професійно володієте англійською мовою на найвищому рівні та можете викладати англійську мову в англомовних країнах на найвищому рівні. Сертифікат С2 є підтвердженням того, що ви можете вільно комунікувати на академічному рівні як носій мови.


Іспит C2 PROFICIENCY (CPE)
Для кого буде корисний С2 (CPE):
Практично всі університети в Великобританії, багато ВНЗ Європи і все більша кількість американських університетів і коледжів визнають CPE в якості вступного іспиту для ступенів бакалавра та магістра різних спеціальностей, для участі в дослідницьких програмах і вступу до аспірантури.

Переваги С2 (CPE):
Отримання міжнародного сертифікату, який не має терміну дії;
Підтвердження вміння вільно та професійно спілкуватися англійською мовою на високому академічному рівні;
Визнання сертифікату посольствами багатьох країн у тому числі Великобританії;
Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи).

Шкала оцінювання Cambridge

Етапи підготовки

1
A2 Key
Іспит Key (рівень A2) розроблений для підтвердження вміння спілкуватися в простих ситуаціях. Цей іспит підходить тих, хто почав вивчення англійської мови недавно.
2
B1 Preliminary
Іспит Preliminary (рівень B1) розроблений для тих хто опанував основи англійської мови та вже має практичні мовні навички для повсякденного користування.
3
B2 First
Іспит First (рівень B2) створений для підтвердження володіння англійською мовою на рівні, необхідному для впевненого спілкування в англомовному середовищі.
4
C1 Advanced
Іспит Advanced (рівень C1) підтверджує володіння англійською мовою на високому рівні та ідеально підходить для підготовки до вступу до ВНЗ або початку професійної кар'єри.
5
C2 Proficiency
Іспит Proficiency (рівень C2) є останнім в лінійці іспитів і підтверджує, що ви володієте англійською мовою на виключно високому рівні.
Курс підготовки до міжнародних іспитів включає в себе:

Підвищення рівня академічної англійської

Знайомство з форматом іспиту

Тренувальні вправи всіх екзаменаційних частин: читання, письмо, сприйняття мови на слух, говоріння (в залежності від обраного іспиту)

Навчання стратегіям успішної здачі

Пробний іспит в режимі реального часу

Чому варто вибрати саме нас?
Наші переваги
Контактні дані
Контакти
+380 (68) 852 40 89
вул. Панаса Мирного 16/1
+380 (97) 676 32 67
вул. Зарічанська 36/3
+38 097 106 59 88

Адреса

вул. Зарічанська 36/3

вул. Панаса Мирного 16/1

Графік роботи
ПН-ПТ
10:00 - 20:00
СБ за записом
НД- вихідний
Також ви можете спостерігати за нашою активністю в соціальних мережах
Made on
Tilda