Підготовка до B1 Preliminary/ B1 Preliminary for Schools (PET) в Хмельницькому

Екзамен B1 Preliminary/ B1 Preliminary for Schools (PET) підтверджує володіння англійською мовою на рівні В1 (Intermediate), згідно з загальноєвропейською системою градацій мовних рівнів (CEFR).


Іспит B1 Preliminary/ B1 Preliminary for Schools (PET)
Cambridge Assessment English враховує вікові особливості кандидатів, тому існує іспит B1 Preliminary for schools (PET), який розрахований на учнів шкіл. Тематика вказаного іспиту відповідає віковим та психологічним особливостям кандидатів шкільного віку. По складності та тривалості не відрізняється від звичайного іспиту.

В1 широко використовується для роботи, навчання та подорожей. Визнається посольствами та консульствами понад 135 країн світу, державними установами, міжнародними компаніями та навчальними закладами як за кордоном, так і в Україні.

Згідно постанови Міністерства Освіти та Науки України, випускники загальноосвітніх шкіл (9 та 11 класи), які мають сертифікат В1 Preliminary for schools (PET) та В2 First (FCE), звільняються від Державної підсумкової атестації (ДПА). У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з англійської мови 12 балів.»

Отримання сертифікату В1 Preliminary є серйозною мотивацією для подальшого вивчення англійської мови.
Для кого буде корисний B1 Preliminary/ B1 Preliminary for Schools:
Визнається роботодавцями як доказ можливості використовувати англійську мову для роботи на адміністративних і секретарських посадах, в сфері туризму, роздрібної торгівлі, будівництві, на виробництві. Офіційно підтверджує кваліфікацію на середнє знання англійської мови.
Переваги B1 Preliminary/ B1 Preliminary for Schools :​
Отримання міжнародного сертифіката, який не має терміну дії;
Підтвердження вміння спілкуватися англійською мовою на середньому рівні;
Визнання сертифікату понад 20 тисячами міжнародних організацій в понад 135 країнах світу (міжнародні компанії, вищі навчальні заклади, посольства, міністерства, державні установи).
Відмінна мотивація для подальшого навчання.

Формат іспиту В1 Preliminary (PET):

Міжнародний іспит B1 Preliminary складається з 4 частин.

Іспит включає перевірку таких мовних навичок як читання та письмо, аудіювання, говоріння

Шкала оцінювання Cambridge

Етапи підготовки

1
A2 Key
Іспит Key (рівень A2) розроблений для підтвердження вміння спілкуватися в простих ситуаціях. Цей іспит підходить тих, хто почав вивчення англійської мови недавно.
2
B1 Preliminary
Іспит Preliminary (рівень B1) розроблений для тих хто опанував основи англійської мови та вже має практичні мовні навички для повсякденного користування.
3
B2 First
Іспит First (рівень B2) створений для підтвердження володіння англійською мовою на рівні, необхідному для впевненого спілкування в англомовному середовищі.
4
C1 Advanced
Іспит Advanced (рівень C1) підтверджує володіння англійською мовою на високому рівні та ідеально підходить для підготовки до вступу до ВНЗ або початку професійної кар'єри.
5
C2 Proficiency
Іспит Proficiency (рівень C2) є останнім в лінійці іспитів і підтверджує, що ви володієте англійською мовою на виключно високому рівні.
Курс підготовки до міжнародних іспитів включає в себе:

Підвищення рівня академічної англійської

Знайомство з форматом іспиту

Тренувальні вправи всіх екзаменаційних частин: читання, письмо, сприйняття мови на слух, говоріння (в залежності від обраного іспиту)

Навчання стратегіям успішної здачі

Пробний іспит в режимі реального часу

Чому варто вибрати саме нас?
Наші переваги
Контактні дані
Контакти
+380 (68) 852 40 89
вул. Панаса Мирного 16/1
+380 (97) 676 32 67
вул. Зарічанська 36/3
+38 097 106 59 88

Адреса

вул. Зарічанська 36/3

вул. Панаса Мирного 16/1

Графік роботи
ПН-ПТ
10:00 - 20:00
СБ за записом
НД- вихідний
Також ви можете спостерігати за нашою активністю в соціальних мережах
Made on
Tilda